Usługi chmurowe

Amazon Managed Blockchain – skalowalne sieci publiczne

15 lipca 2022
Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzalna usługa, która ułatwia dołączanie do sieci publicznych lub tworzenie i zarządzanie skalowalnymi sieciami prywatnymi przy użyciu popularnych platform typu open source Hyperledger Fabric i Ethereum.
czytaj więcej  

AWS Billing Conductor – łatwe rozliczanie w AWS

15 lipca 2022
AWS Billing Conductor to konfigurowalna usługa rozliczeniowa, umożliwiająca dostosowanie danych rozliczeniowych do wskazanej struktury biznesowej.
czytaj więcej  

AWS Elastic Disaster Recovery – skalowalny system odzyskiwania danych

5 lipca 2022
AWS Elastic Recovery (AWS DRS) minimalizuje przestoje i ewentualną utratę danych dzięki szybkiemu i niezawodnemu mechanizmowi odzyskiwania aplikacji lokalnych i chmurowych, wykorzystując do tego niedrogą pamięć masową o minimalnej mocy obliczeniowej, działającą w określonym czasie
czytaj więcej  

Amazon FSx for OpenZFS – współdzielona pamięć masowa oparta na systemie plików OpenZFS

5 lipca 2022
Amazon FSx dla Open ZFS to narzędzie gwarantującą w pełni zarządzaną, współdzieloną pamięć masową dla plików, zbudowaną w systemie Open ZFS
czytaj więcej  

Amazon DevOps Guru ML- poprawa wydajności operacyjnej i dostępności aplikacji

13 czerwca 2022
Amazon DevOps Guru to usługa oparta na uczeniu maszynowym (ML), która została zaprojektowana w celu poprawy wydajności operacyjnej i dostępności aplikacji.
czytaj więcej  

AWS Migration Evaluator – analiza strategii migracji do chmury

13 czerwca 2022
AWS Migration Evaluator to narzędzie wspierające ustalenie biznesowego uzasadnienia migracji do chmury AWS.
czytaj więcej  

AWS Firewall Manager – Centralne zarządzanie regułami firewall’a

3 czerwca 2022
AWS Firewall Manager to usługa służąca do zarządzania bezpieczeństwem, która pozwala centralnie konfigurować i zarządzać regułami Firewalla w ramach kont i aplikacji w organizacjach AWS.
czytaj więcej  

AWS Backup – centralne zarządzanie kopiami zapasowymi w AWS

3 czerwca 2022
AWS Backup służy do centralizacji i automatyzacji ochrony danych w ramach usług AWS i infrastruktur hybrydowych. AWS Backup oferuje ekonomiczną i w pełni zarządzaną usługę, opartą na zasadach które znacząco upraszczają ochronę danych na dużą skalę.
czytaj więcej  

AWS Config – audyt i ocena konfiguracji

27 maja 2022
AWS Config to usługa umożliwiająca audyt i ocenę konfiguracji zasobów AWS. AWS Config nieustannie monitoruje i rejestruje konfiguracje zasobów pomagając automatyzować ocenę zarejestrowanych konfiguracji względem żądanych.
czytaj więcej  

AWS Auto Scaling – automatyczne skalowanie zasobów

27 maja 2022
AWS Auto Scaling monitoruje i automatycznie skaluje zasoby użytkownika, w celu utrzymania stałej, przewidywalnej wydajności infrastruktury, zachowując przy tym najniższe możliwe koszty.
czytaj więcej  

Amazon Elastic Transcoder - konwersja multimediów w chmurze

20 maja 2022
Amazon Elastic Transcoder to usługa transkodowania multimediów w chmurze.
czytaj więcej  

Amazon Nimble Studio – projektowanie graficzne w chmurze

20 maja 2022
Amazon Nimble Studio umożliwia agencjom kreatywnym realizowanie projektów graficznych, animacji i treści interaktywnych całkowicie w chmurze.
czytaj więcej  

AWS Serverless Application Repository - wykrywaj, wdrażaj i publikuj aplikacje bez serwerowe

13 maja 2022
AWS Serverless Application Repository to zarządzane repozytorium aplikacji bez serwerowych, które umożliwia użytkownikom przechowywanie i udostępnianie aplikacji oraz łatwe łączenie i wdrażanie architektury bez serwerowej.
czytaj więcej  

Amazon Kendra - wysoce dokładna, inteligentna usługa wyszukiwania oparta na uczeniu maszynowym

13 maja 2022
Amazon Kendra to inteligentna wyszukiwarka, której działanie opiera się na uczeniu maszynowym (ML). Amazon Kendra pozwala na przeszukiwanie korporacyjnych witryn internetowych i aplikacji
czytaj więcej  

AWS Fault Injection Simulator - testy wydajnościowe AWS

6 maja 2022
AWS Fault Injection Simulator to w pełni zarządzana usługa do przeprowadzania testów i wykrywania błędów w AWS. Usługa pomaga poprawić wydajność i odporność testowanej aplikacji.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Polecamy firmę Hostersi jako dostawcę nowoczesnych i kompleksowych usług hostingowych. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm, indywidualne traktowanie klienta oraz ekspercka wiedza administratorów.

Michał Pac OP
Sekretarz Prowincji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.