Badanie – V edycja 04.08.2014 – 10.08.2014 oraz 12.09.2014 – 18.09.2014

18 września 2014

Wyniki jubileuszowego badania szybkości ładowania najczęściej odwiedzanych serwisów internetowych w Polsce już są!
Już po raz piąty przeprowadziliśmy badanie szybkości ładowania najpopularniejszych serwisów internetowych w Polsce. Otrzymane wyniki są wyjątkowo interesujące!

Okazało się, że nowe odsłony znanych serwisów internetowych nie zawsze idą w parze z poprawą szybkości ładowania strony, jakich oczekuje internauta.

Wyniki badania przeprowadzonego przez firmę Hostersi wyraźnie pokazują, że o ile Interia.pl poradziła sobie z wprowadzeniem zmian w swoim serwisie i nie tylko nie zwolniła szybkości ładowania, ale znacznie poprawiła swój wynik, to jednocześnie serwis Wirtualna Polska odnotował najgorszy wynik pod względem szybkości ładowania wśród badanych serwisów.

Liczymy, że wyniki kolejnego badania przeprowadzonego przez firmę Hostersi zwrócą uwagę, że zmiany i nowe funkcjonalności wprowadzane na stronie internetowej powinny iść w parze z optymalizacją kodu serwisu oraz obsługujących je technologii. Jest to szczególnie istotne w przypadku popularnych serwisów, które posiadając ogromne grono czytelników, mają również najwięcej do stracenia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do wyrażenia opinii na temat niniejszego badania, a wszelkie sugestie uwzględnimy w jego kolejnej edycji. Państwa opinie prosimy kierować na adres: badanie@hostersi.pl

Pobierz raport z badania

badanie2014

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.