Badanie platform e-commerce II edycja 21.01.2015 – 27.01.2015

27 stycznia 2015

Najszybsze platformy e-commerce 2015 – znamy wyniki!

Za nami druga edycja badania szybkości ładowania wiodących platform e-commerce w Polsce. Jak kształtują się wyniki tegorocznych pomiarów? Zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem dostępnym tutaj.

Zdecydowanym liderem tegorocznego rankingu jest serwis Nokaut.pl, który osiągnął czas ładowania 2,1 s. Najwolniejszy okazał się sklep internetowy Answear.com, który na załadowanie zawartości potrzebuje 7,3 sekundy. Z kolei średnia szybkość ładowania wszystkich badanych platform znacznie się poprawiła w porównaniu do roku poprzedniego i wynosi obecnie 4,6 sekundy. Szczegółowe dane dotyczące tegorocznego badania zostały zaprezentowane na infografice po prawej stronie.

Liczymy, że wyniki przeprowadzonych pomiarów dostarczą Państwu wielu ciekawych informacji, a także uświadomią właścicielom serwisów internetowych, jak ważna jest optymalizacja ich działania. W końcu szybciej ładujący się sklep internetowy, to więcej klientów, którzy mogą go odwiedzić i bez komplikacji dokonać zamówienia.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesłania opinii na temat niniejszego badania, a wszelkie sugestie uwzględnimy w jego kolejnej edycji. Opinie prosimy kierować na adres: badanie@hostersi.pl

Pobierz raport z badania

badanie2015

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.