Jak pozyskać do 150 000 $ na infrastrukturę dla startupu - historia platformy Automa.Net

18 maja 2023

30 maja o godzinie 10.00 wspólnie z Automa.Net i Microsoft przygotowaliśmy wystąpienie, w ramach którego Sławomir Lech i Artur Pilch omówią w jaki sposób pozyskali 150 000$ na rozwój startupu Automa.Net.

Opowiedzą, jak dostali się do programu Microsoft for Startup Founders Hub, ile trwał i czego wymagał proces pozyskania środków i na co ostatecznie zdecydowali się przeznaczyć pozyskane pieniądze. Opiszą cały proces z perspektywy firmy pozyskującej finansowanie, odpowiadając przy tym na wszystkie Wasze pytania. Towarzyszyć im będzie Joanna Zalewska (Microsoft), specjalizująca się we wspieraniu startupów w pozyskiwaniu funduszy na rozwój. Zapraszamy!

Program:

  • Czym właściwie jest Microsoft for Startups Founders Hub
  • Pozyskiwanie środków – omówienie procesu
  • Migracja do chmury pierwsze kroki, problemy i koszty infrastruktury
  • Pieniądze nie tylko na migrację – Stripe, OpenAI, LI, SEO
  • Plusy i minusy udziału w programie
  • Q&A

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.