Hostersi zdobywają AWS EKS Service Delivery

25 stycznia 2023

aws eks service delivery

Hostersi, po pomyślnym wyniku audytu, dołączają do partnerów programu Amazon EKS Service Delivery, potwierdzając swoje wysokie kompetencje w zakresie tworzenia, implementacji i zarządzania rozwiązań opartych o Kubernetesa w środowisku Amazon Web Services.

 

Uzyskanie kompetencji Amazon EKS Service Delivery to kolejne wyróżnienie dla Hostersi, potwierdzone niezależnym audytem ze strony Amazon Web Services. Dołączenie do elitarnego grona partnerów programu Amazon EKS Service Delivery potwierdza dogłębne zrozumienie przez zespół Hostersi usługi Amazon EKS, posiadane doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pomaganiu klientom w zarządzaniu i optymalizacji workload'ów z wykorzystaniem Amazon Elastic Kubernetes Service (AWS EKS).

 

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.