Wdrożenia Amazon RDS Multi-AZ z dwoma czytelnymi trybami gotowości obsługują teraz woluminy pamięci gp3 ogólnego przeznaczenia

14 czerwca 2024

Wdrożenia Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) Multi-AZ z dwoma czytelnymi trybami gotowości obsługują teraz woluminy pamięci masowej GP3 ogólnego przeznaczenia nowej generacji.

Woluminy Amazon RDS gp3 oferują elastyczność w zapewnianiu wydajności pamięci masowej niezależnie od jej pojemności, płacąc tylko za potrzebne zasoby. Wdrożenia Amazon RDS Multi-AZ z dwoma czytelnymi stanami gotowości zapewniają do 2 razy szybsze opóźnienia zatwierdzania transakcji, automatyczne przełączanie awaryjne trwające zwykle poniżej 35 sekund i dwie czytelne instancje gotowości.

Amazon RDS oferuje typy pamięci masowej różniące się wydajnością i ceną. Pamięć masowa ogólnego przeznaczenia (SSD) to opłacalna opcja, idealna dla szerokiej gamy małych i średnich obciążeń baz danych oraz środowisk programistycznych i testowych. Woluminy gp3 umożliwiają wybór pojemności pamięci masowej od 20 GiB do 64 TiB, przy podstawowej wydajności pamięci masowej wynoszącej 3000 IOPS w cenie pamięci masowej. W przypadku obciążeń wymagających jeszcze większej wydajności można skalować do 64 000 IOPS za dodatkową opłatą.

Pełną listę wdrożeń Multi-AZ z dwoma czytelnymi wersjami gotowości w trybie gotowości i obsługiwanymi wersjami silników można znaleźć w Podręczniku użytkownika Amazon RDS.

Utwórz lub zaktualizuj w pełni zarządzane wdrożenie Amazon RDS Multi-AZ z dwiema czytelnymi instancjami w trybie gotowości z woluminem gp3 ogólnego przeznaczenia za pomocą kilku kliknięć w konsoli zarządzania Amazon RDS. Aby dowiedzieć się więcej na temat opcji przechowywania danych w usłudze Amazon RDS, odwiedź Podręcznik użytkownika usługi Amazon RDS.

źródło:AWS

Case Studies
Referencje

Bardzo profesjonalne podejście, niesamowicie szybki czas reakcji i bardzo miła obsługa sprawiły, że na pewno podejmiemy jeszcze współpracę. 

Marcin Krzaczkowski
Założyciel Automa.Net
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.