myApplications: Jedno miejsce do przeglądania aplikacji i zarządzania nimi w AWS

26 lutego 2024

AWS ogłasza ogólną dostępność myApplications, nowego doświadczenia w konsoli zarządzania AWS, które ułatwia zarządzanie i monitorowanie kosztów, stanu, stanu bezpieczeństwa i wydajności aplikacji. Teraz możesz łatwiej tworzyć aplikacje i przeglądać je na koncie AWS z jednego widoku w konsoli zarządzania AWS.

Dzięki szybkiemu widokowi kluczowych wskaźników aplikacji, takich jak koszty, wydajność i ustalenia dotyczące bezpieczeństwa, możesz debugować problemy operacyjne i optymalizować aplikacje. Możesz także jednym kliknięciem oddziaływać na określone zasoby aplikacji z poziomu panelu aplikacji, korzystając z odpowiednich usług AWS, takich jak AWS Cost Explorer w zakresie kosztów, AWS Security Hub w zakresie ustaleń dotyczących bezpieczeństwa i Amazon CloudWatch Application Signals w zakresie wydajności aplikacji.

myApplications obsługuje operacje na aplikacjach, co stanowi nowy zestaw możliwości, które pomogą Ci rozpocząć pracę z aplikacjami w AWS, obsługiwać je przy mniejszym wysiłku i szybciej działać na dużą skalę. Podczas operacji na aplikacjach zasoby AWS są organizowane w aplikacje przy użyciu nowego tagu aplikacji AWS, który jest automatycznie stosowany w kreatorze „Utwórz aplikację”. Aplikacja zostanie automatycznie wyświetlona w myApplications i będziesz mógł podjąć działania w swoich aplikacjach za pomocą konsoli zarządzania AWS, interfejsów API, interfejsu CLI, zestawów SDK lub infrastruktury w postaci rozwiązań kodowych, takich jak AWS CloudFormation i Terraform.

myApplications jest dostępne we wszystkich regionach AWS, w których dostępny jest Eksplorator zasobów AWS. Zacznij korzystać z myApplications już dziś, logując się do konsoli zarządzania AWS.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.