AWS Secrets Manager obsługuje teraz grupowe odzyskiwanie kluczy

16 lutego 2024

AWS Secrets Manager obsługuje teraz pojedyncze wywołanie interfejsu API w celu zidentyfikowania i pobrania grupy kluczy tajnych dla Twojej aplikacji.

Nowy interfejs API BatchGetSecretValue zapewnia większą prostotę typowych przepływów pracy programistów, w których trzeba wprowadzić do aplikacji wiele kluczy tajnych. Dzięki tej funkcji nie trzeba już wykonywać iteracyjnych wywołań w celu pobrania jednego klucza na raz ani uwzględniać częściowych niepowodzeń podczas pobierania wielu kluczy, co z kolei zwiększa wydajność.

Za pomocą BatchGetSecretValue możesz wprowadzić listę tajnych nazw lub ARN albo kryteria filtrowania, takie jak tagi. Interfejs API zwraca odpowiedź dla wszystkich wpisów tajnych spełniających kryteria w tym samym formacie, co istniejący interfejs API GetSecretValue. Pozwala to zoptymalizować obciążenia, jednocześnie zmniejszając liczbę wywołań API.

Interfejs API jest dostępny we wszystkich regionach AWS, w których dostępny jest AWS Secrets Manager, z wyjątkiem regionu Chin (Pekin) i regionu Chin (Ningxia). Aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z BatchGetSecretValue, sprawdź dokumentację API.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.